Zielone światło do rozbudowy

Rusza budowa nowego wielofunkcyjnego budyku H7 w City Park Warsaw. Kolejna inwestycja od Ideal Idea zapewni najemcom unikalne i elastyczne przestrzenie biznesowe najwyższej jakości, w najlepszej miejskiej lokalizacji.

Inwestycja powstaje obok gotowych już budynków magazynowo-biurowych na terenie parku City Park Warsaw. Zaoferuje ona 9 000 m2 nowoczesnej powierzchni logistycznej (ok. 7000 m2 magazynu i 2000 mbiura). Po zakończeniu rozbudowy stołeczny park SBU od Ideal Idea osiągnie wielkość ponad 37 000 m2.

Nasze nieruchomości proponują formułę, która jest prawdziwa, wysoce ekologiczna, i co najważniejsze, obliczalna dla najemców. Rynek już zweryfikował SBU i dlatego wyraża duże zainteresowanie na tego typu powierzchnię. Ideal Idea rozwija swoją ofertę nie tylko dla powiększającego się rynku e-commerce ale także dla firm które dostrzegają potrzebę konsolidacji procesów produkcji, dostaw a także administracji. Nasze powierzchnie potrafią efektownie obniżyć koszt prowadzenia działalności wielu firm przy równoczesnym utrzymaniu jakości i prestiżu – mówi Andrzej Dużyński, Prezes Zarządu, Ideal Idea.

Nowy budynek w City Park Warsaw zostanie wybudowany zgodnie z międzynarodowymi standardami BREEAM, zakładającymi spełnienie przez Ideal Idea ważnych wymagań z zakresu innowacyjności i dbałości o środowisko.

Planowane zakończenie budowy to I kwartał 2024 r.